« Ožujak 2024 »

Božićna priredba 2015.
Autor: Sandra Radulovski, 24. 12. 2015.

Naši su učenici svojim glazbenim, literarnim, scenskim, likovnim i frizerskim umijećem upriličili božićnu priredbu u našoj školi prošlog utorka 22. prosinca 2015. godine.

Na početku, ravnatelj Ivan Meštrović srdačno je pozdravio sve prisutne učenike, roditelje, gradonačelnicu Ivanu Marković, predstavnike Grada Supetra i Udruženja obrtnika Brač te djelatnike škole.

Pod mentorstvom profesorice Maje Novak, učenice Ani Škorić i Antea Škarić (4. c), Stella Marinković i Nikolina Vladislavić (1. c) te učenici Juraj Poklepović i Tedi Žuvić (2. c) stvorili su osobito blagdansko ozračje svojim interpretacijama domaćih i stranih božićnih pjesama.

Ani Škorić

Antea Škarić

Stella Marinković i Nikolina Vladislavić

Juraj Poklepović i Tedi Žuvić

Prilikom izvedbe igrokaza BODNJA NOĆ, čija je autorica učenica 2. c razreda Ivna Bonačić, gledatelji su mogli uživati u njenoj glumačkoj izvedbi te izvedbi učenice Nike Gospodnetić (1. c), Igora Gospodnetića i Jasne Kusanović (4. c), Jurja Poklepovića i Antee Škarić. Učenike je pripremala profesorica Rina Vidović, u okviru literarne sekcije, a scenografiju predstave izradili su učenici koji pohađaju likovnu sekciju pod vodstvom ravnatelja Ivana Meštrovića.

Ovom je prigodom gradonačelnica Ivana Marković dodijelila novčane potpore Grada Supetra novoupisanim učenicima prvih razreda. Također, predstavnici Udruženja obrtnika Brač uručili su novčane nagrade najzaslužnijim maturantima u strukovnim obrazovnim usmjerenjima: Tomislavu Martiniću, učeniku 3. b razreda zanimanja kuhar, i Renati Lukšić, učenici 3. g razreda zanimanja frizer. Pod mentorstvom nastavnice Katijane Rendić uslijedila je revija frizura učenica 3. g razreda: Renate Lukšić, Jozice Mišetić, Josipe Petric, Petre Prugo, Izabele Nižetić i Vanje Rakele.

Vanja Rakela

Jozica Mišetić

Josipa Petric

Renata Lukšić

Petra Prugo

Izabela Nižetić

Renata Lukšić

voditeljica: Michelle Šerka

voditelj: Toni Rendić

Ivan Salamunović i David Dubaić, Nikolina Vladislavić

Hvala svima koji su pomogli da bi se organizirala naša priredba – učenicima, profesorima i djelatnicima škole!

Sretan Vam i blagoslovljen Božić!