preskoči na sadržaj

Srednja škola "Brač" Supetar

Login

 

Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Tražilica
Vijesti iz MZO-a
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
OIB

Saznajte svoj osobni identifikacijski broj

e-Dnevnik

 

više

više

Office 365

ICT Županija

Više

e-Škole, CARNet

više

Priloženi dokumenti:
E-SKOLE 01-12.pdf

DUMP - FESB

CI - SDŽ

Popis udžbenika

Novo!

Udžbenik za predmet Kemiju u trećem razredu opće gimnazije je:

Biserka Tkalčec, Antica Petreski: "Kemijski elementi i njihovi spojevi", ŠK

Udžbenik iz predmeta Informatike u drugom, trećem i četvrtom razredu gimnazije je potreban samo za izbornu nastavu. 

Ispod se nalaze priloženi dokumenti sa dopunjenim udžbenicima za 2019./2020. š.g.

Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Literarna sekcija

Otvaram knjigu...

e-Knjižnica

e-Lektire

Državna matura

više

E – savjetovalište

Poveznice

  

  

  

 

 

 

 

 

Računi e-pošte

                   

               

 

Online časopisi i portali

 

 

 

 

 

Nakladničke kuće

  

  

Tražilice

Brojač posjeta
Ispis statistike od 9. 1. 2012.

Ukupno: 1106592
Ovaj mjesec: 3387
Danas: 375
Djelatnici

 

Administrativno osoblje

Slavica Pavišić

ravnateljica

Ankica Banožić

tajnica

Slađana Jakovljević Sočo

računovotkinja

Nastavno osoblje

Ime i prezime

nastavni predmet

Vinka Cvitanić-Todorović

matematika

Keti Martinić

matematika

Blanša Dadić

kemija/biologija

Nera Dominis

hrvatski jezik

Nera Nejašmić (zamjena)

hrvatski jezik

Silvana Dragičević

biologija

Josip Jurić

geografija

Edi Žitnik

psihologija

Pera Gusić

vjeronauk

don Toni Plenković

vjeronauk

Ivona Martinić-Mladineo

njemački jezik / likovna umjetnost

Anđelka Miloš

engleski jezik

Maja Novak

glazbena umjetnost

Anton Silvester Iskra (zamjena)

fizika

Vlasta Peša

talijanski jezik / francuski jezik

Sandra Radulovski

informatika / računalstvo

Tončica Rendić

tjelesna i zdravstvena kultura

Margareta Sargo

sociologija / filozofija / logika /etika

Lucija Carević-Brešković

latinski jezik

Rina Vidović

hrvatski jezik

Andrijana Vladislavić

povijest

Mandalena Vladislavić

engleski jezik / francuski jezik

Maja Terzić

engleski jezik

Rajko Bjegović

stručni predmeti

Nevenka Civadelić

politika i gospodarstvo / stručni predmeti

Sadeta Jakšić

kemija / stručni predmeti

Ljubica Drpić

stručni predmeti

Zvonimir Ljaljić

stručni predmeti

Jakša Matulić

stručni predmeti

Matko Carević

stručni predmeti

Nenad Martinić

stručni predmeti

Joško Matulić

stručni predmeti

Stručni suradnici

Edi Žitnik

psiholog

Anđelka Miloš

knjižničar

Ostalo osoblje

Leo Žuvić

domar

Seka Bučić

spremačica

Suzana Bakulić

spremačica

 

Blanka Jakovljević

spremačica

 

 

 


Djelatnici:


  • Suzana Bakulić
  • Ankica Banožić
  • Rajko Bjegović
  • Seka Bučić
  • Matko Carević
  • Nevenka Civadelić
  • Vinka Cvitanić-Todorović
  • Nera Dominis
  • Silvana Dragičević
  • Ljubica Drpić
  • Anton Silvester Iskra
  • Blanka Jakovljević
  • Slađana Jakovljević Sočo
  • Sadeta Jakšić
  • Josip Jurić
  • Zvonimir Ljaljić
  • Nenad Martinić
  • Ivona Martinić-Mladineo
  • Jakša Matulić
  • Joško Matulić
  • Anđelka Miloš
  • Nera Nejašmić
  • Slavica Pavišić
  • Vlasta Peša
  • Toni Plenković
  • Sandra Radulovski
  • Tončica Rendić
  • Margareta Sargo
  • Maja Terzić
  • Rina Vidović
  • Andrijana Vladislavić
  • Mandalena Vladislavić
  • Edi Žitnik
  • Leo Žuvić
preskoči na navigaciju