Druga svečana podjela svjedodžbi maturantima
Autor: Sandra Radulovski, 1. 7. 2016.

U utorak, 28. lipnja 2016. godine održana je svečana podjela svjedodžbi maturantima pred nazočnim učenicima, roditeljima, nastavnicima i djelatnicima škole. Ravnatelj Ivan Meštrović zahvalio im je na pokazanom trudu i radu tijekom četverogodišnjeg, odnosno trogodišnjeg školovanja. Pritom se osvrnuo na važnost cjeloživotnog obrazovanja citiravši mudru misao Henryja Forda: I kad misliš da možeš, i kad misliš da ne možeš - u pravu si. Uz prezentaciju svih maturanata uslijedila je svečana podjela svjedodžbi, pohvalnica i nagrada.

Razrednica Vlasta Peša podijelila je svjedodžbe završnog razreda maturantima 4. c razreda opće gimnazije. Pohvalnice i nagrade Nastavničkog vijeća za odličan uspjeh i uzorno vladanje razrednica je uručila sljedećim učenicima: Magdaleni Drpić, Nini Klisović, Frani Martiniću, Tei Martinić-Cezar, Vani Matulić i Karmen Žuvić. Pohvalnice Razrednog vijeća učenicama za vrlo dobar uspjeh i uzorno vladanje dobili su Antonela Bašković, Karmen Gospodnetić, Rina Jakšić i Antea Škarić.

Razrednica Tončica Rendić podijelila je svjedodžbe završnog razreda maturantima 3. abg razreda zanimanja automehaničar, kuhar i frizer. Pohvalnice i nagrade Nastavničkog vijeća razrednica je uručila učenicima Tomislavu Martiniću i Renati Lukšić za odličan uspjeh, uzorno vladanje te doprinos promidžbi škole, a pohvalnicu Razrednog vijeća za vrlo dobar uspjeh i uzorno vladanje uručila je učenicima Jeleni Prugo i Dominiku Nikoliću.

I ove su godine učenici birali svoj "putokaz kroz život"– jednu od različitih mudrih izreka istaknutih književnika, znanstvenika ili filozofa. Na kraju je za izuzetno zalaganje i kreativni doprinos ugledu škole kroz glazbene, dramske, likovne i sportske izvannastavne aktivnosti i nastupe na školskim kulturno-zabavnim priredbama pohvaljen i nagrađen učenik 2. c razreda opće gimnazije Juraj Poklepović. Nakon svečanog dijela programa, ostali razrednici podijelili su svjedodžbe, pohvalnice i nagrade u svojim razredima svojim učenicima.

Hvala svima nastavnicima i djelatnicima škole koji su sudjelovali u organizaciji i provedbi svečane podjele svjedodžbi.

Maturanti, neka Vam bude sretno! smiley

Povjerenstvo za prezentaciju škole